Subskrypcja
Wpisz swój adres e-mail, aby otrzymywać informacje z naszego serwisu.

 


Materiał siewny

Oferujemy sprzedaż materiału siewnego z własnej reprodukcji
oraz od dostawców krajowych i zagranicznych. 

Jesteśmy dystrybutorem materiału siewnego:



Katalogi nasion


Katalog nasion - wiosna 2018

 powrót >>



 


Jeśli chcą Państwo zapoznać się ze szczegółami oferty prosimy o kontakt:

W siedzibie firmy, w Księżym Lesie:

Ewa Marek

tel. 77 405 68 18
e-mail:
e.marek@agrocentrum.net

Dorota Trzęsicka

tel. 77 405 68 20
e-mail:
d.trzesicka@agrocentrum.net
 


W terenie - przedstawiciele handlowi:

Waldemar Bencal

region: południowo-wschodnie
opolskie

tel. 784 052 608
e-mail:
w.bencal@agrocentrum.net

Paweł Miłowski

region: północno-wschodnie
opolskie, północne śląskie

tel. 784 052 601
e-mail:
p.milowski@agrocentrum.net

Damian Bachen

region: wschodnie opolskie,
zachodnie śląskie

tel. 601 733 076
e-mail:
d.bachen@agrocentrum.net

Grzegorz Kopaniecki

region: północno-zachodnie
opolskie

tel. 601 298 806
e-mail:
g.kopaniecki@agrocentrum.net

Mateusz Podora

region: śląskie

tel. 784 323 979
e-mail:
m.podora@agrocentrum.net

Marek Zbaraszczuk

region: południowo-zachodnie
opolskie, dolnośląskie

tel. 603 055 323
e-mail:
m.zbaraszczuk@agrocentrum.net

Paweł Fornalczyk

region: północne śląskie, świętokrzyski,
łódzkie, małopolskie

tel. 603 571 870
e-mail:
p.fornalczyk@agrocentrum.net

Łukasz Gruntkowski

region: wschodnie opolskie,
zachodnie śląskie

tel. 607 050 602
e-mail:
l.gruntkowski@agrocentrum.net

Marcin Gacek

region: Brzeg

tel. 600 954 667
e-mail:
m.gacek@agrocentrum.net

Marek Bensz

region: Olesno, Dobrodzień, Opole

tel. 667 304 333
e-mail:
m.bensz@agrocentrum.net

Wojciech Mróz

region: zachodnie małopolskie,
część woj. świętokrzyskiego

tel. 601 363 398
e-mail:
w.mroz@agrocentrum.net


 powrót >>

 

Załączniki:

Aktualności

Pszenica ozima - przygotowanie pola i siew
Na ilość i jakość plonu duży wpływ mają czynniki agrotechniczne. Błędy popełnione na etapie przygotowania gleby pod zasiewy i podczas samego siewu nie pozostają bez wpływu na kształtowanie się przyszłego plonu ziarna.

Katalog nasion - jesień 2018


Olej i makuch sojowy w naszej ofercie
ulotka makuch sojowy

 
Podstrony:  1  2  3  4 
 

 
Olszowa, ul. Księży Las 1, 47-100 Strzelce Opolskie
tel. + 48 77 405 68 00 - 20, fax + 48 77 405 68 88
e-mail: sekretariat@agrocentrum.net

Witryna wykorzystuje ciasteczka (ang. cookies) w celach sesyjnych oraz statystycznych.
Więcej informacji w polityce prywatności.

OCHRONA I PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH

 Realizacja: new4mat.com Sp. z o.o.
ADMINISTRACJA n4CMS