Subskrypcja
Wpisz swój adres e-mail, aby otrzymywać informacje z naszego serwisu.

 


Nasiona

Jeśli mają Państwo pytania odnośnie nasion, zakupu kwalifikowanego materiału siewnego prosimy o kontakt:

Ewa Marek
tel. 77 405 68 07
e-mail:
e.marek@agrocentrum.net
e-mail:
biuro@agrocentrum.net

Dorota Trzęsicka
tel. 77 405 68 08
e-mail:
d.trzesicka@agrocentrum.net

Regionalni przedstawiciele handlowi w terenie:

Paweł Miłowski

region: północno-wschodnie opolskie, północne śląskie
tel. 784 052 601
e-mail:
p.milowski@agrocentrum.net

Damian Bachen
region: wschodnie opolskie, zachodnie śląskie
tel. 601 733 076
e-mail:
d.bachen@agrocentrum.net 

Waldemar Bencal
region: południowe opolskie
tel. 784 052 608
e-mail:
w.bencal@agrocentrum.net

Grzegorz Kopaniecki
region: zachodnie opolskie
tel. 601 298 806
e-mail:
g.kopaniecki@agrocentrum.net

Mateusz Podora
region: śląskie
tel. 784 323 979
e-mail:
m.podora@agrocentrum.net

Marek Zbaraszczuk
region: południowe-zachodnie opolskie, dolnośląskie
tel. 603 055 323
e-mail:
m.zbaraszczuk@agrocentrum.net

Paweł Fornalczyk
region: północne śląskie, świętokrzyskie, łódzkie, małopolskie
tel. 603 571 870
tel. 601 905 722

e-mail:
p.fornalczyk@agrocentrum.net

Łukasz Gruntkowski
region: wschodnie opolskie, zachodnie śląskie
tel. 607 050 602

e-mail:
l.gruntkowski@agrocentrum.net

Marcin Gacek
region: Brzeg
tel. 600 954 667
e-mail:
m.gacek@agrocentrum.net

Marek Bensz
region: Olesno, Dobrodzień, Opole
tel. 667 304 333
e-mail:
m.bensz@agrocentrum.net

Grzegorz Grzegorzewicz
Region:
tel. 601 363 398
e-mail:
g.grzegorzewicz@agrocentrum.net

Aktualności

Prasy CASE IH

Konkurs Poettinger

Oferta pracy
Przedstawiciel handlowy - sprzedaż maszyn

 
Podstrony:  1  2  3  4  5 
 

 
Olszowa, ul. Księży Las 1, 47-100 Strzelce Opolskie
tel. + 48 77 405 68 00 - 20, fax + 48 77 405 68 88
e-mail: sekretariat@agrocentrum.net

Witryna wykorzystuje ciasteczka (ang. cookies) w celach sesyjnych oraz statystycznych.
Więcej informacji w polityce prywatności.

OCHRONA I PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH

 Realizacja: new4mat.com Sp. z o.o.
ADMINISTRACJA n4CMS