Subskrypcja
Wpisz swój adres e-mail, aby otrzymywać informacje z naszego serwisu.

 


Nawozy

Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania dotyczące nawozów prosimy o kontakt:

Katarzyna Jelińska
tel. 77 405 68 21
tel. gsm 603 083 118
e-mail:
katarzyna.jelinska@agrocentrum.net

Maria Żyłka
tel. 77 405 68 11
e-mail:
maria.zylka@agrocenytrum.net

Przedstawiciele handlowi w terenie:

Paweł Miłowski
Region: północno-wschodnie opolskie, północne śląskie
tel. 784 052 601
e-mail:
p.milowski@agrocentrum.net

Damian Bachen
Region: wschodnie opolskie, zachodnie śląskie
tel. 601 733 076
e-mail:
d.bachen@agrocentrum.net

Waldemar Bencal
Region: południowe opolskie
tel. 784 052 608
e-mail:
w.bencal@agrocentrum.net

Grzegorz Kopaniecki
Region: zachodnie opolskie
tel. 601 298 806
e-mail:
g.kopaniecki@agrocentrum.net

Mateusz Podora
Region: śląskie
tel. 784 323 979
e-mail:m.podora@agrocentrum.net


Marek Zbaraszczuk
Region: południowo-zachodnie opolskie, dolnośląskie
tel. 603 055 323
e-mail:
m.zbaraszczuk@agrocentrum.net

Paweł Fornalczyk
Region: północne śląskie, świętokrzyskie, łódzkie, małopolskie
tel. 603 571 870
tel. 601 905 722

e-mail:
p.fornalczyk@agrocentrum.net

Łukasz Gruntkowski
Region: wschodnie opolskie, zachodnie śląskie
tel. 607 050 602
e-mail:
l.gruntkowski@agrocentrum.net

Wojciech Mróz
region: zachodnie małopolskie, część woj. świętokrzyskiego
tel. 601 363 398
e-mail:
w.mroz@agrocentrum.net


Marcin Gacek

region: Brzeg
tel. 600 954 667
e-mail:m.gacek@agrocentrum.net

Aktualności

Katalog nasion - jesień 2018


Olej i makuch sojowy w naszej ofercie
ulotka makuch sojowy

Nowość w ofercie

 
Podstrony:  1  2 
 

 
Olszowa, ul. Księży Las 1, 47-100 Strzelce Opolskie
tel. + 48 77 405 68 00 - 20, fax + 48 77 405 68 88
e-mail: sekretariat@agrocentrum.net

Witryna wykorzystuje ciasteczka (ang. cookies) w celach sesyjnych oraz statystycznych.
Więcej informacji w polityce prywatności.

OCHRONA I PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH

 Realizacja: new4mat.com Sp. z o.o.
ADMINISTRACJA n4CMS