Subskrypcja
Wpisz swój adres e-mail, aby otrzymywać informacje z naszego serwisu.

 


Nawozy

Proponujemy preparaty:                                  
  • jedno - składnikowe
  • wielo - składnikowe.

W ofercie posiadamy nawozy czołowych producentów:

Grupa Azoty Grupa Azoty Tarnów Grupa Azoty ZAK SA Grupa Azoty ZCH Police Grupa Azoty Puławy Grupa Azoty Fosfory Grupa Puławy
Siarkopol Timac Agro

  

  powrót >>

Saletrosan

Zaksan

Salmag

Potęga urodzaju

RSM

Amifoska 2

  powrót


Jeśli chcą Państwo zapoznać się ze szczegółami oferty prosimy o kontakt:

W siedzibie firmy, w Księżym Lesie:

Katarzyna Jelińska
tel. 77 405 68 21
tel. 603 083 118 
e-mail:
k.jelinska@agrocentrum.net

Maria Żyłka
tel. 77 405 68 11 
e-mail:
m.zylka@agrocentrum.net

 

W terenie - regionalni przedstawiciele handlowi:

Waldemar Bencal
region: południowo-wschodnie
opolskie
tel. 784 052 608 
e-mail:
w.bencal@agrocentrum.net

Paweł Miłowski
region: północno-wschodnie
opolskie, północne śląskie
tel. 784 052 601 
e-mail:
p.milowski@agrocentrum.net

Damian Bachen
region: wschodnie opolskie,
zachodnie śląskie
tel. 601 733 076 
e-mail:
d.bachen@agrocentrum.net

Grzegorz Kopaniecki
region: północno-zachodnie
opolskie
tel. 601 298 806 
e-mail:
g.kopaniecki@agrocentrum.net

Mateusz Podora
region: śląskie
tel. 784 323 979 
e-mail:
m.podora@agrocentrum.net

Marek Zbaraszczuk
region: południowo-zachodnie
opolskie, dolnośląskie
tel. 603 055 323 
e-mail:
m.zbaraszczuk@agrocentrum.net

Paweł Fornalczyk
region: północne śląskie, świętokrzyski,
łódzkie, małopolskie
tel. 603 571 870 
e-mail:
p.fornalczyk@agrocentrum.net

Łukasz Gruntkowski
region: wschodnie opolskie,
zachodnie śląskie
tel. 607 050 602 
e-mail:
l.gruntkowski@agrocentrum.net

Marcin Gacek
region: Brzeg
tel. 600 954 667 
e-mail:
m.gacek@agrocentrum.net

Marek Bensz
region: Olesno, Dobrodzień, Opole
tel. 667 304 333 
e-mail:
m.bensz@agrocentrum.net


Aktualności

Prasy CASE IH

Konkurs Poettinger

Oferta pracy
Przedstawiciel handlowy - sprzedaż maszyn

 
Podstrony:  1  2  3  4  5 
 

 
Olszowa, ul. Księży Las 1, 47-100 Strzelce Opolskie
tel. + 48 77 405 68 00 - 20, fax + 48 77 405 68 88
e-mail: sekretariat@agrocentrum.net

Witryna wykorzystuje ciasteczka (ang. cookies) w celach sesyjnych oraz statystycznych.
Więcej informacji w polityce prywatności.

OCHRONA I PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH

 Realizacja: new4mat.com Sp. z o.o.
ADMINISTRACJA n4CMS