Subskrypcja
Wpisz swój adres e-mail, aby otrzymywać informacje z naszego serwisu.

 


Środki ochrony roślin

Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania dotyczące środków ochrony roślin
prosimy o kontakt:


Ewa Marek
tel. 77 405 68 18
e-mail:
e.marek@agrocentrum.net
e-mail:
biuro@agrocentrum.net



Przedstawiciele handlowi w terenie: 

Paweł Miłowski
Region: północno-wschodnie opolskie, północne śląskie
tel. 784 052 601
e-mail:
p.milowski@agrocentrum.net

Damian Bachen
Region: wschodnie opolskie, zachodnie śląskie
tel. 601 733 076
e-mail:
d.bachen@agrocentrum.net

Waldemar Bencal
Region: południowe opolskie
tel. 784 052 608
e-mail:
w.bencal@agrocentrum.net

Grzegorz Kopaniecki
Region: zachodnie opolskie
tel. 601 298 806
e-mail:
g.kopaniecki@agrocentrum.net


Mateusz Podora
Region: śląskie
tel. 784 323 979
e-mail:m.podora@agrocentrum.net


Marek Zbaraszczuk
Region: południowo-zachodnie opolskie, dolnośląskie
tel. 603 055 323
e-mail:
m.zbaraszczuk@agrocentrum.net

Paweł Fornalczyk
Region: północne śląskie, świętokrzyskie, łódzkie, małopolskie
tel. 603 571 870
tel. 601 905 722
e-mail:
p.fornalczyk@agrocentrum.net


Łukasz Gruntkowski
Region: wschodnie opolskie, zachodnie śląskie
tel. 607 050 602
e-mail:
l.gruntkowski@agrocentrum.net

Marcin Gacek

Region: Brzeg
tel. 600 954 667
e-mail:m.gacek@agrocentrum.net


Wojciech Mróz
region: zachodnie małopolskie, część woj. świętokrzyskiego
tel. 601 363 398
e-mail:
w.mroz@agrocentrum.net

Aktualności

życzenia na Nowy Rok
2018 


Nowość w ofercie

OFERTA PRACY
Magazynier/Pracownik Magazynu

 
Podstrony:  1  2 
 

 
Olszowa, ul. Księży Las 1, 47-100 Strzelce Opolskie
tel. + 48 77 405 68 00 - 20, fax + 48 77 405 68 88
e-mail: sekretariat@agrocentrum.net
Witryna wykorzystuje ciasteczka (ang. cookies) w celach sesyjnych oraz statystycznych.
Więcej informacji w polityce prywatności.

 Realizacja: new4mat.com Sp. z o.o.
ADMINISTRACJA n4CMS